Truhlářství Kašpar Hradec Králové

Schody a schodiště na zakázku

Schody a schodiště tvoří v posledních letech velkou část zakázek, které vyrábíme. Specializujeme se na výrobu schodů a schodišť proto, abychom u těchto velkých a složitých truhlářských výrobku docílili a udrželi vysokou profesionalitu provedení i vysokou kvalitu výroby (i případné povrchové úpravy). Že se nám to daří svědčí jednak reference, ale i mnoho zákazníků, kteří se na nás obrací s požadavkem na výrobu schodů a schodišť po doporučení některého z našich zákazníku, kterému již dobře naše schody či schodiště slouží.

Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Schody a schodiště Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru

Hlavní specializace truhlářské firmy, která se dále zabývá výrobou nábytku a dalších truhlářských výrobků jsou Schody a schodiště, a to jak z masivu, tak i z ostatních materiálu používaných pro truhlářskou výrobu.
Schody a schodiště jsou v posledních době nejfrekventovanějšími zakázkami, které naše truhlářství Kašpar vyrábí. Proto se Schody a schodiště staly naší hlavní specializací.
Schody a schodiště dodáváme včetně zábradlí a galerií. Všechny naše výrobky jsou lakovány dvousložkovými polyuretanovými laky, včetně speciálních laků na namáhané plochy.

Samonosná schodiště

Nosným prvkem jsou schodnice, do kterých se jednotlivé stupně se osazují. Všechny nášlapy jsou usazeny v silikonových pouzdrech. Zamezuje to vrzání schodů. Tyto typy schodišť je možno osadit i podstupněmi (podstupně jsou cela vyplňující prostor mezi jednotlivými nášlapy schodiště), kvůli možným úložným prostorům pod schodištěm. Máme zkušenosti s výrobou typu samonosných schodišť jako přímé schody a schodiště, mlynářské schody, 1/4 točená schodiště, podestová schodiště tvaru "U", točitá schodiště a jiné.

Máme zkušenosti s výrobou všech typu samonosných schodišť, konkrétně jsou to tyto:

Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru

Olepovaná schodiště

Olepované schodiště je v podstatě schodiště s dřevenými nášlapy, případně i dřevěnými podstupni, připevněnými na betonovou nebo na kovovou konstrukci.

Schody a schodiště - materiál

Pro Schody a schodiště jsme schopni nabídnout širokou škálu dřevin jako jsou dub, buk, pařený buk, smrk, borovice, jasan, javor, americký ořech aj. Kromě dřevěných schodů a schodišť vyrábíme i schody betonové, olepované dřevěným materiálem.

Pro schody a schodiště jsme schopni nabídnout širokou škálu dřevin:

Kontakt

Kontakt
  • Adresa provozovny
  • Kašpar truhlářství s.r.o.
  • Vysoká nad Labem 612
  • 503 31 Vysoká nad Labem
  • tel.: +420 602 466 956


Přijeďte k nám

Přijeďte k nám

Provozovna Vysoká nad Labem

Provozovna

Provozovna
Truhlářství Kašpar s.r.o., provozovna Vysoká nad LabemTruhlářství Kašpar s.r.o., provozovna Vysoká nad Labem
Interiérové dveře Kuchyňské linky Schody a schodiště Vestavěné skříně Postele na míru Truhlářská výroba na zakázku
Úvodní stránka | Kontakty | Napište nám
Copyright © 2010 www.kaspar-truhlarstvi.cz
Powered and created by CABLO & CHAĎAS
Shrnovací dveře | Renovace van | Sádrokarton | Malíř a natěrač