Truhlářství Kašpar Hradec Králové

Kuchyňské linky

Jsme zakázkové truhlářství s tradicí a velkými zkušenostmi z výroby mnoha různých typů nábytku. Umíme zpracovat jakýkoliv druh dřeva, dbáme vždy na kvalitu, trvanlivost a spolehlivost našich výrobků. Truhlářství Kašpar si za roky své existence získalo řadu dlouhodobých zákazníků, kteří se k nám vracejí vždy když je běžná nabídka nábytku v obchodech neuspokojí. Využijte firmy truhlářství Kašpar i Vy.

Kuchyně dle Vašich představ

Kuchyňské linky jsou nedílnou součástí a chloubou všech domácností. Aby byla kuchyně funkční musíme správně rozvrhnout jednotlivé prvky. Samozřejmostí je zaměření prostor a návrh řešení a vhodných materiálů. Kuchyně je možné zhotovit z masivu nebo lamina, případně i kombinací. Před začátkem realizace pro Vás řipravím 3D návrh kuchyňské linky, který společně znovu prokonzultujeme. Po schválení návrhu kuchyňské linky začne samotná výroba a následuje montáž na místě.

Nechte se inspirovat kuchyňskými linkami, které jsme vyrobili pro jiné zákazníky. Přemýšlejte o tom, co od vaší kuchyňské linky požadujete a očekáváte a zkuste si svoje požadavky sepsat popřípadě načrtnout. Potom můžete s námi svoje přání prodiskutovat a my Vám uděláme cenovou nabídku na celý projekt.

Instalace kuchyňské linky

Video k sestavení kuchyňské linky. Pro spuštění videa klikněte na obrázek nebo na spustit video.Kuchyňské linky na míru - fotogalerie

Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Různé varianty zásuvek Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru Kuchyňské linky na míru

Kontakt

Kontakt
  • Adresa provozovny
  • Kašpar truhlářství s.r.o.
  • Vysoká nad Labem 612
  • 503 31 Vysoká nad Labem
  • tel.: +420 602 466 956


Přijeďte k nám

Přijeďte k nám

Provozovna Vysoká nad Labem

Provozovna

Provozovna
Truhlářství Kašpar s.r.o., provozovna Vysoká nad LabemTruhlářství Kašpar s.r.o., provozovna Vysoká nad Labem
Interiérové dveře Kuchyňské linky Schody a schodiště Vestavěné skříně Postele na míru Truhlářská výroba na zakázku
Úvodní stránka | Kontakty | Napište nám
Copyright © 2010 www.kaspar-truhlarstvi.cz
Powered and created by CABLO & CHAĎAS
Shrnovací dveře | Renovace van | Sádrokarton | Malíř a natěrač