Truhlářství Kašpar Hradec Králové

Interiérové dveře

Truhlářství Kašpar zajistí výrobu interiérových dveří a vchodových dveří na zakázku podle architektonického zadání. Vyrobíme dveře z jakéhokoliv druhu dřeva a v jakýchkoliv rozměrech i netypických. Zajistíme montáž dveřních zárubní na místě a montáž dveří včetně doladění.
Ne všechny stavby si mohou dovolit standardní dveře. Jestliže se Vám žádný z běžných nabízených typů dveří nelíbí, nebo si přejete velmi profesionální zpracování, kontaktujte nás pro širší nabídku možností vyhotovení dveří přímo na míru. Truhlářství Kašpar vyrábí dveře které zaštiťují bezpečnost a ochranu Vašeho majetku použitím masivních prvků pasivní bezpečnosti, výhradně bezpečnostními dveřními vložkami a dokonalých dolehů na dveřní zárubně. Proti dveřím z truhlářství Kašpar nemají zloději šanci.

Dřevěné interiérové dveře, obložkové zárubně, posuvné dveře

Interiérové dveře vyrábíme z masivního dřeva z těchto materiálů: dub, jasan, buk, borovice, smrk, ale i z exotických dřevin jako jsou mahagon, kanadská třešen či jiné dle požadavku zákazníka.

Povrchová úprava interiérových dveří

Používáme ekologický, vodou ředitelný materiál. Odstín interiérových dveří lze zvolit podle vzorkovnice barev. Nabízíme různé odstíny moření. Samozřejmostí je i domoření odstínu interiérových dveří dle vašeho vzorku. Esteticky velmi zajímavé jsou tzv. drásané interiérové dveře.

Posuvné interiérové dveře

Posuvné interiérové dveře je oblíbený způsob otevírání dveří, který nejen šetří prostor, ale je i výrazným designovým prvkem v interiérech. Použití posuvných interiérových dveří je široké. Používají se jak v rodinných domech (kuchyně, jídelna, pokoj), tak i ve firemních prostorách (jednací místnosti, kanceláře). Zejména v panelových bytech kde každý ušetřený prostor je vřele vítán.

Posuvné interiérové dveře vyrábíme v jakýchkoli rozměrech dle přání zákazníka, dezén může být jak přírodní dýha (smrk, dub, buk, exotické dřeviny) tak lamino v široké škále odstínů, ale i v pigmentové barvě dle vzorníku RAL nebo NCS.
Posuvné interiérové dveře můžeme vyrobit i prosklené (1/3, 2/3 anebo celosklo), rovněž můžeme na sklo nalepit ozdobné dřevěné rámečky.

Posuvné interiérové dveře se dělí na 2 způsoby posuvu.

Posuvné dveře – na stěnu

Křídla těchto posuvných dveří se posouvají podél stěny, po kolejnici kryté garnýží. Garnýž je obvykle fixovaná do boční stěny – u vysokých dveří nebo v nízkých průchodech bývá upevněna do stropu. Dveřní otvor nemusí být zapraven obložkovou ani rámovou zárubní.

Posuvné dveře – do stěny

Tyto posuvné dveře se otevírají do stěny (dutiny) nebo častěji do stavebního pouzdra. Tento způsob se stává velmi rozšířeným především v novostavbách, kde šetří nejen volný prostor, ale umožňuje i plné využití okolních ploch stěn. Pohledově působí jako klasické otočné dveře.

Kování, výplně, rozměry, těsnění

Zámek zadlabací, závěsy. Masivní kazety nebo skleněné výplně dle výběru. Nabízíme typizované rozměry, nebo dle požadavků zákazníka. Tloušťka dveří je 42mm. Interiérové dveře jsou vybaveny celoobvodovým těsněním.

Interiérové dveře na míru - fotogalerie

Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru Interiérové dveře na míru

Kontakt

Kontakt
  • Adresa provozovny
  • Kašpar truhlářství s.r.o.
  • Vysoká nad Labem 612
  • 503 31 Vysoká nad Labem
  • tel.: +420 602 466 956


Přijeďte k nám

Přijeďte k nám

Provozovna Vysoká nad Labem

Provozovna

Provozovna
Truhlářství Kašpar s.r.o., provozovna Vysoká nad LabemTruhlářství Kašpar s.r.o., provozovna Vysoká nad Labem
Interiérové dveře Kuchyňské linky Schody a schodiště Vestavěné skříně Postele na míru Truhlářská výroba na zakázku
Úvodní stránka | Kontakty | Napište nám
Copyright © 2010 www.kaspar-truhlarstvi.cz
Powered and created by CABLO & CHAĎAS
Shrnovací dveře | Renovace van | Sádrokarton | Malíř a natěrač